Ubytování

Našim hostům nabízíme luxusní apartmány s nadstandardní výbavou. Každý apartmán (suite) se skládá z obytné části, šatny a kuchyňky. Většina z našich apartmánů má vlastní i privátní terasy nebo balkony. Náš apartmán s možností vlastního stravování má navíc i plně vybavenou kuchyň s velkou lednicí a myčkou nádobí, vlastní parkování a vchod a terasu s možností grilování. Všechny apartmány jsou vybaveny velkými LCD televizemi s příjmem satelitních kanálů, DVD přehrávači a Wi-Fi internetem.

V této malé galerii si můžete prohlédnout situační plánky jednotlivých podlaží a pokojů. Rolováním stránky dolů zobrazíte jednotlivá podlaží. Kliknutím na plánek pokoje se spustí jeho virtuální prohlídka s podrobným popisem.

Online rezervace

Rozložení místností v 1. poschodí

Premier Suite 1 Premier Suite 2 Standard Suite 3 Standard Suite 4 DeLuxe Suite 5 Online rezervace

Rozložení místností v přízemí

Luxury Suite 7 Luxury Suite 6 Bar Lounge Hlavní terasa a zahrada Online rezervace

Rozložení místností apartmánu s možností vlastního stravování

Apartmán s možností vlastního stravování
Je nutné mít Flash player!

Aparment
Výjimečně prostorný apartment je zařízen ve stejném stylu i vysoké kvalitě jako naše Suites. Tento typ ubytování je vhodný zejména při delším pobytu protože poskytuje větší úroveň soukromí a umožnuje i vlastní stravování.
Aparment má dvě ložnice (každá pro dvě osoby), obývací prostor s jídelním stolem a plynovým krbem, plně vybavenou kuchyň s velkou lednicí s mrazákem, sporákem s troubou, mikrovlnnou troubou, dřezem a myčkou nádobí. Prostorná šatna odděluje obytný prostor od koupelny se dvěma umyvadly, vanou, sprchou a oddělenou toaletou s bidetem. Apartment má svůj vlastní vjezd, parkovací místo, přímý vchod a soukromou terasu s možností grilování.

Stejně jako všechny naše Suites, apartment je také vybaven velkou LCD televizí s příjmem satelitních kanálů, DVD přehrávačem a Wi-Fi internetem.

Hosté ubytovaní v apartmentu mohou samozřejmě využít všech hotelových služeb včetně stravování.

Zavřít okno