Ubytování

Našim hostům nabízíme luxusní apartmány s nadstandardní výbavou. Každý apartmán (suite) se skládá z obytné části, šatny a kuchyňky. Většina z našich apartmánů má vlastní i privátní terasy nebo balkony. Náš apartmán s možností vlastního stravování má navíc i plně vybavenou kuchyň s velkou lednicí a myčkou nádobí, vlastní parkování a vchod a terasu s možností grilování. Všechny apartmány jsou vybaveny velkými LCD televizemi s příjmem satelitních kanálů, DVD přehrávači a Wi-Fi internetem.

V této malé galerii si můžete prohlédnout situační plánky jednotlivých podlaží a pokojů. Rolováním stránky dolů zobrazíte jednotlivá podlaží. Kliknutím na plánek pokoje se spustí jeho virtuální prohlídka s podrobným popisem.

Online rezervace

Rozložení místností v 1. poschodí

Premier Suite 1 Premier Suite 2 Standard Suite 3 Standard Suite 4 DeLuxe Suite 5 Online rezervace

Rozložení místností v přízemí

Luxury Suite 7 Luxury Suite 6 Bar Lounge Hlavní terasa a zahrada
Je nutné mít Flash player!

The Suite 7 is located on the ground level and faces south and east. It has total fool area of almost 50sq meters. The suite was designed as wheelchair-friendly. The main bedroom area contains a king-sized four-poster bed and a sitting area with a table and two chairs and a sofa.

The separate kitchenette is equipped with fridge, wash-up bowl and full set of crockery and cutlery. The dressing room leads into a large bathroom with double vanities, easy-to-enter bath and a large shower. The separate toilet has its own vanity unit. All our suites are equipped with large flat-screen TVs with satellite channel feed, DVD players and Wi-Fi internet access.

Zavřít okno

Online rezervace

Rozložení místností apartmánu s možností vlastního stravování

Apartmán s možností vlastního stravování