Ubytování

Našim hostům nabízíme luxusní apartmány s nadstandardní výbavou. Každý apartmán (suite) se skládá z obytné části, šatny a kuchyňky. Většina z našich apartmánů má vlastní i privátní terasy nebo balkony. Náš apartmán s možností vlastního stravování má navíc i plně vybavenou kuchyň s velkou lednicí a myčkou nádobí, vlastní parkování a vchod a terasu s možností grilování. Všechny apartmány jsou vybaveny velkými LCD televizemi s příjmem satelitních kanálů, DVD přehrávači a Wi-Fi internetem.

V této malé galerii si můžete prohlédnout situační plánky jednotlivých podlaží a pokojů. Rolováním stránky dolů zobrazíte jednotlivá podlaží. Kliknutím na plánek pokoje se spustí jeho virtuální prohlídka s podrobným popisem.

Online rezervace

Rozložení místností v 1. poschodí

Premier Suite 1 Premier Suite 2 Standard Suite 3 Standard Suite 4 DeLuxe Suite 5
Je nutné mít Flash player!

Deluxe Suite 5
Deluxe Suite 5 je orientována na jih s výhledem na pohoří Constantiaberg a do zátoky False Bay. Suite má rozlohu téměř 50 m2. Hlavní částí je ložnice s extra dlouhou manželskou postelí, minibarem, toaletním stolkem, dvěma šatními skříněmi a sedací částí se stolkem a dvěma křesly.
Apartmán doplňuje velká koupelna (se dvěma umyvadly, vířivou vanou a velkou sprchou) a oddělená toaleta.
Deluxe Suite 5 má soukromou terasu orientovanou na jih s stolkem a křesly.

Všechny apartmány jsou vybaveny velkými LCD televizemi s příjmem satelitních kanálů, DVD přehrávači a Wi-Fi internetem. Deluxe Suite 5 je plně klimatizována.

Zavřít okno

Online rezervace

Rozložení místností v přízemí

Luxury Suite 7 Luxury Suite 6 Bar Lounge Hlavní terasa a zahrada Online rezervace

Rozložení místností apartmánu s možností vlastního stravování

Apartmán s možností vlastního stravování