Ubytování

Našim hostům nabízíme luxusní apartmány s nadstandardní výbavou. Každý apartmán (suite) se skládá z obytné části, šatny a kuchyňky. Většina z našich apartmánů má vlastní i privátní terasy nebo balkony. Náš apartmán s možností vlastního stravování má navíc i plně vybavenou kuchyň s velkou lednicí a myčkou nádobí, vlastní parkování a vchod a terasu s možností grilování. Všechny apartmány jsou vybaveny velkými LCD televizemi s příjmem satelitních kanálů, DVD přehrávači a Wi-Fi internetem.

V této malé galerii si můžete prohlédnout situační plánky jednotlivých podlaží a pokojů. Rolováním stránky dolů zobrazíte jednotlivá podlaží. Kliknutím na plánek pokoje se spustí jeho virtuální prohlídka s podrobným popisem.

Online rezervace

Rozložení místností v 1. poschodí

Premier Suite 1 Premier Suite 2 Standard Suite 3 Standard Suite 4 DeLuxe Suite 5
Suite 4

Standard Suite 4
Standard Suite 4 je orientována na východ a má rozlohu téměř 50 m2. Hlavní částí je ložnice s extra dlouhou manželskou postelí (v případě zájmu je ji možno rozdělit na dvě individuální lůžka), toaletním stolkem a sedací částí se stolkem a dvěma křesly.
Apartmán doplňuje kuchyňský kout (s lednicí/minibarem, varnou konvicí a sadou talířů a příborů), šatna a velká koupelna (se dvěma umyvadly, vanou a velkou sprchou) a oddělená toaleta.
Standard Suite 3 a 4 sdílejí prostorný, severně (slunečná strana) orientovaný balkon se zahradními lehátky a slunečníky.

Všechny apartmány jsou vybaveny velkými LCD televizemi s příjmem satelitních kanálů, DVD přehrávači a Wi-Fi internetem. Standard Suite 4 je plně klimatizována.

Zavřít okno

Online rezervace

Rozložení místností v přízemí

Luxury Suite 7 Luxury Suite 6 Bar Lounge Hlavní terasa a zahrada Online rezervace

Rozložení místností apartmánu s možností vlastního stravování

Apartmán s možností vlastního stravování