Pohled z jihu

Vítejte v Kapském městě

Nova Constantia je luxusní hotelová rezidence v prestižní rezidenční čtvrti Constantia v Kapském Městě. Hotel je zaměřený na náročné turisty, kteří očekávají individuální služby nejvyšší úrovně.

K výjimečnosti Nova Constantia přispívá několik faktorů:

 • Individuální služby.
  Koncept malého hotelu nám umožňuje skutečně plnit přání našich hostů a poskytovat jim mnohem hodnotnější služby než ve větších zařízeních.
 • Výjimečná poloha.
  Naše rezidence se nachází v  klidné, naprosto bezpečné a výborně přístupné čtvrti plné zeleně. Všechny hlavní pozoruhodnosti a atrakce Kapského města jsou doslova na dosah ruky.
 • Prostorný interiér i exteriér.
  Nabízíme výjimečné, zcela nově vytvořené prostory, a to jak ubytovací prostory (i více než 60 m² plochy se soukromými terasami navíc), tak i společné sportovní a relaxační zařízení.
 • Úzká vazba na Českou republiku.
  Jsme česká rodina a žijeme dlohodobě v Kapském Městě. Můžeme Vám tedy nabídnout kombinaci znalostí místního prostředí, preferencí českých turistů a komunikace v češtině.

Rezervace Online


Takovéhle právě máme počasí:

Novinky

14.6.2012 Svatba
Vaše dovolená snů u nás
Naše rezidence je ideální destinací pro svatební cesty i incentivní pobyty. Naše Osobní concierge Vám je k dispozici pro individuální plánování Vašeho pobytu.
Prosíme kontaktujte nás s Vašimi požadavky a my Vám rádi vyjdeme vstříc.